Zmiany w harmonogramie

W sobotę 3 czerwca odbędą się zajęcia terenowe z przyrody w ZOO Safarii w Borysewie. Zbiórka pod szkołą o godz. 12:30.

Ze względu na nieobecność p. Donaty Kisiel odwołane są zajęcia logopedyczne w czwartek 18 maja.

Wznawiamy zajęcia z kreatywnego myślenia. Odbędą się one w czwartek 18 maja:

  • klasa VI – 11:50 – 12:35
  • klasa V – 12:40 – 13:25
  • klasa IV – 13:30 – 14:15

Ze względu na nieobecność p. Michała Wojciechowskiego zajęcia TIK w czwartek 11.05.17 dla kl. II a i II b są odwołane.

Informujemy, że w ramach zajęć przyrodniczych projektu „Tabletowa Szkoła” w najbliższą sobotę
13 maja grupy z klas  IV – VI  wyjeżdżają na zajęcia terenowe. Celem zajęć jest obserwacja  przyrody nad zbiornikiem Jeziorsko, w szczególności rodzimych gatunków płazów w ich naturalnym środowisku. Ze względu na to, że zwierzęta te są aktywne w godzinach popołudniowych i wieczornych, wyjazd autokarem spod szkoły zaplanowany jest na godz. 15:00, powrót ok. 21:00.

Od dnia 27 kwietnia zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy III a i III b odbywać się będą na 7 godz. lekcyjnej.

25 kwietnia zajęcia TIK dla klasy IV odbędą się we wtorek nie na 8 ale na 7 godz. lekcyjnej.

Do powrotu p. Iwony Służewskiej ze zwolnienia zawieszone są zajęcia matematyczne dla klas IV – VI

W czwartek 13 kwietnia odbędą się zajęcia TIK i społeczne, a we wtorek 18 kwietnia z j. angielskiego.

Ze względu na nieobecność p. Iwony Służewskiej i p. Moniki Matyjaszczyk  zajęcia z j. angielskiego i matematyki w tygodniu (10-13.04.17) zostają odwołane.

Ze względu na długotrwałą nieobecność p. Anety Olszewskiej wszystkie zajęcia z kreatywnego myślenia zostają zawieszone do odwołania.

06.04.2017 – ze względu na zmiany w planie zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla klas V – VI odbędą się na 7 godz. lekcyjnej

07.04.2017 – nie ma zajęć z j. angielskiego dla klasy VI

Rozkład zajęć projektowych w okresie rekolekcji 03 – 05 kwietnia

poniedziałek

  • logopedia – klasa IV – 7:25 – 8:55
  • zajęcia TIK – klasa III b (obie grupy) – 8:00 – 8:45
  • ortografitti – klasa V – 8:00 – 8:45
  • zajęcia matematyczne – klasa VI – 8:00 – 9:40
  • zajęcia polonistyczno – społeczne – klasa III b – 8:55 – 9:40
  • zajęcia TIK – klasa III a (obie grupy) – 8:55 – 9:40
  • zajęcia TIK – klasa I grupa 1 (p. Krzysztof Bednarek) – 9:50 – 10:35
  • zajęcia j. angielskiego – klasa V – 10:50 – 11:35
  • zajęcia przyrodnicze – klasa IV – 10:50 – 12:35
  • zajęcia polonistyczno – społeczne – klasa IV – 10:50 – 12:35
  • zajęcia TIK – klasa III b grupa 8 (p. Krzysztof Bednarek) – 11:50 – 12:35

wtorek

  • zajęcia korekcyjno – kompensacyjne (p. Małgosia Zagórska) – klasa IV – 8:00 – 9:40
  • zajęcia przyrodnicze – klasa V – 8:00 – 9:40
  • zajęcia TIK – klasa VI – 8:00 – 9:40
  • warsztaty kreatywnego myślenia – 8:00 – 9:40
  • zajęcia przyrodnicze – klasa IV – 10:50 – 12:35
  • zajęcia polonistyczno – społeczne – klasa IV – 10:50 – 11:35
  • warsztaty kreatywnego myślenia – klasa V – 10:50 – 12:35
  • zajęcia logopedyczne – klasa VI – 10:50 – 11:35
  • zajęcia j. angielski – klasa VI – 10:50 – 12:35
  • zajęcia TIK – klasa III b grupa 9 (p. Michał Wojciechowski) – 11:50 – 13:25
  • zajęcia TIK – klasa III b grupa 8 (p. Krzysztof Bednarek) – 11:50 – 12:35
  • zajęcia przyrodnicze – klasa VI – 12:40 – 14:15
  • zajęcia TIK – klasa IIIa (obie grupy) – 13:30 – 14:15

środa

  • zajęcia matematyczne – klasa III a, b (obie grupy) – 8:00 – 8:45
  • zajęcia TIK – klasa V grupa (p. Michał Wojciechowski) – 8:00 – 8:45
  • zajęcia korekcyjno – kompensacyjne klasa V (p. Małgosia Zagórska) – 8:00 – 8:45
  • warsztaty kreatywnego myślenia – klasa VI – 8:00 – 9:40
  • zajęcia j. angielski – klasa VI – 8:00 – 9:40
  • zajęcia korekcyjno – kompensacyjne klasa IV (p. Małgosia Zagórska) – 8:55 – 9:40
  • zajęcia TIK – klasa IV grupa 11 (p. Michał Wojciechowski) – 8:55 – 9:40
  • ortografitti klasa V – 10:50 – 11:35
  • warsztaty kreatywnego myślenia – klasa IV – 10:50 – 11:35
  • zajęcia matematyczne – klasa V – 10:50 – 11:35
  • zajęcia TIK klasa I grupa 2 (p. Agnieszka Woźniacka) – 11:50 – 12:35
  • zajęcia TIK klasa IIa grupa 3 (p. Agnieszka Woźniacka) – 12:40 – 14:15

Rozkład zajęć projektowych 31 marca – piątek

  • warsztaty kreatywnego myślenia – klasa IV – 8:00 – 8:45
  • zajęcia polonistyczno – społeczne – klasa IIIb – 8:55 – 9:40
  • zajęcia TIK – klasa IV (obie grupy) – 8:55 – 9:40
  • warsztaty kreatywnego myślenia – klasa VI  – 8:55 – 10:35
  • zajęcia TIK – klasa III b (obie grupy) – 9:50 – 10:35
  • warsztaty kreatywnego myślenia – klasa V – 10:50 – 11:35
  • zajęcia TIK – klasy IIa i IIb (wszystkie grupy) – 11:50 – 12:35
  • zajęcia polonistyczno – społeczne – klasa IIIa – 12:40 – 14:15
  • zajęcia TIK – klasa V grupa 12 (p. Krzysztof Bednarek) – 12:40 – 13:25
  • zajęcia matematyczne – klasa V – 12:40 – 13:25
  • zajęcia polonistyczno – społeczne – klasa IV – 14:20 – 15:05
  • 30 marca w klasie 4 nie odbędą się zajęcia warsztatowe kreatywnego myślenia. Przeniesione są na piątek 31 marca godz. 8:00 – 8:45
  • 28 marca (wtorek) odwołane są zajęcia przyrodnicze dla klasy V. Odbędą się w innym terminie, o którym poinformujemy.
  • Zajęcia polonistyczno – społeczne w dniu 27 marca (poniedziałek) są odwołane i odbędą się w innym terminie, o którym poinformujemy.
  • W dniu 21 marca o godz. 8:00 odbędą się zajęcia wyrównawcze z matematyki dla grupy p. Oli Charchowskiej zamiast w środę 22 marca.
  • 22 marca w godz. 8:00 – 9:40 odbędą się warsztaty kreatywnego myślenia w klasie 6 zamiast zajęć 24 marca
  • Warsztaty kreatywnego myślenia w czwartek 23 marca dla klasy 4 przeniesione są na godz. 12:30 – 13:15
  • Zajęcia przyrodnicze dla klasy 6 na stałe odbywać się będą w poniedziałki na 8 i 9 lekcji
  • Zajęcia logopedyczne dla klasy 4 na stałe rozpoczynać się będą w poniedziałek od 7:30
  • Ze względu na nieobecność p. Bogny Myck zajęcia przyrodnicze dla klasy IV z dnia 06.03.17 odbędą się w innym terminie.